Blog o nauce języka angielskiego

Jest to pierwszy wpis na blogu gdzie będę pisała o nauce języka angielskiego. Celem tego bloga jest:

  • Dzielenie się z Tobą ciekawymi informacjami oraz faktami związanymi z językiem angielskim. Mam nadzieję że takie wpisy pobudzą Twoje zainteresowanie językiem angielkim i zmotywuje do dalszej nauki. Mogą to być fakty związane nie tylko z samym językiem ale także z kulturą lub historią krajów angielskojęzycznych.
  • Publikowanie artykułów które pomogą Ci w nauce języka angielskiego. Jest mnóstwo zagadnień związanych ze słownictwem i gramatyką które chciałabym poruszyć ponieważ myślę że dzięki nim Twój angielski będzie jeszcze lepszy.

Myślę że zaglądanie na tego bloga da Ci wiele korzyści, między innymi:

  • Poszerzysz słownictwo. Większa znajomość słów oraz dobra umiejętność opisywania swoich opinii, uczyć i myśli poprawi Twoją komunikację po angielsku.
  • Poprawisz pisownię. Jest wiele słów w angielskim które inaczej się pisze niż wymawia. Nauczenie się tego jak pisać prawidłowo jest bardzo ważne.
  • Nauczysz się poprawnej budowy zdań. Jeśli nie ułożysz słów w zdaniu w prawidłowej kolejności to inni mogą mieć problem ze zrozumieniem tego co mówisz.
  • Poznasz wiele faktów i ciekawostek. Jeśli ciekawi Ciebie historia i kultura Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych to tutaj będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej.
  • Czytanie bloga jest wygodne. Możesz w każdej chwili wyjąć swój smartfon i dowiedzieć się czegoś więcej o języku angielskim. Papierowe gazety lub książki nie są tak wygodnie lub wszechstronne.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie języka angielskiego to zachęcam Ciebie do napisania komentarza na blogu lub do wysłania mi wiadomości na stronie kontakt lub do skontaktowania się ze mną za pomocą mediów społecznościowych (linki znajdziesz w stopce tej strony). Postaram się udzielić Ci odpowiedzi w formie wpisu na tym blogu. Mam nadzieję że dzięki temu także inni skorzystają i się czegoś nowego nauczą 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Koszyk