Ludzie biznesu w biurze

Kurs Angielskiego w Biznesie

Kurs Angielskiego w Biznesie

9 ocen

Naucz się słownictwa, wyrażeń i gramatyki używanej po angielsku w biznesie. Jest to niezbędne podczas prezentacji, spotkań, negocjacji, rozmów telefonicznych, pisania e-maili i wielu innych sytuacji w życiu zawodowym! Dzięki zaawansowanym zwrotom i wyrażeniom zdobędziesz zaufanie i szacunek wśród innych.

349 zł 75% zniżki

89 zł

Promocja ograniczona czasowo!

Czego się nauczysz

Słów i wyrażeń z zakresu marketingu, bankowości, finansów, inwestycji, zasobów ludzkich, podatków, zarządzania i wielu innych.
Wyrażeń używanych podczas codziennych sytuacji w pracy, spotkań, negocjacji, rozmów przez telefon lub korespondencji e-mail.
Jak budować gramatycznie poprawne zdania z użyciem biznesowego słownictwa.
Zobaczysz w jakich sytuacjach należy używać poznane słowa i zdania dzięki praktycznym przykładom.
Nauczysz się mówić swobodnie i naturalnie w formalnych sytuacjach biznesowych.
Co obejmuje ten kurs
Dożywotni dostęp
3 godzin szkolenia
28 lekcji wideo
10 quizów
Dostęp na urządzeniach mobilnych
28 zasobów do pobrania
Certyfikat ukończenia
Aktualizacja: 11.05.2022
Instruktor: Marta Steczko

Znasz podstawy angielskiego i umiesz prowadzić proste rozmowy i chcesz aby Twój angielski charakteryzował się szerokim słownictwem i profesjonalizmem? Pracujesz w przedsiębiorstwie gdzie język angielski jest używany codziennie i chcesz skuteczniej, bez nieporozumień komunikować się z innymi? W każdym z tych przypadków ten kurs angielskiego w biznesie będzie niezwykle wartościowy i pomoże Ci niezależnie od branży, w której pracujesz.

W jego trakcie poznasz słownictwo biznesowe które możesz użyć w różnych sytuacjach. Zaczniemy naukę od wyrażeń dzięki którym przedstawisz się innym i opiszesz czym się zajmujesz oraz gdzie pracujesz. Wiedza ta jest przydatnia nie tylko podczas spotkań biznesowych, ale również na rozmowach kwalifikacyjnych. Dzięki temu kursowi zwiększysz swoje szanse na zdobycie wymarzonej pracy.

Ludzie biznesu pracujący razem

Bardziej zaawansowane słownictwo

To jak mówisz po angielsku wpływa na to jak ludzie Ciebie postrzegają. Ktoś kto używa prostych słów i zdań będzie zrozumiany przez innych ale nie zaprezentuje siebie jako profesjonalista. Nie wzbudzi takiego zaufania u rozmówców, szczególnie tych dla których język angielski jest językiem ojczystym. Dlatego w tym kursie nauczysz się wyrafinowanych słów z różnych branż: bankowości, rachunkowości, inwestycji, kadr i płac, zarządzania ludźmi, podatków, sprzedaży i wielu innych. Z takim słownictwem zwiększysz swoje szanse na sukces, dojdziesz do porozumienia podczas negocjacji, sprzedaż produkt lub dostaniesz awans na wyższe stanowisko.

Większa pewność siebie

Poznane w tym kursie słowa, wyrażenia i zdania zwiększą Twoją pewność siebie podczas konwersacji po angielsku. Będziesz skuteczniej się komunikował z innymi i unikniesz nieporozumień. Znajomość angielskiego biznesowego przyda się także podczas pisania e-maili lub rozmów na czacie. Nie będziesz musiał szukać słów w słowniku lub sprawdzać czy zdanie jest zbudowane poprawnie. W tym szkoleniu dowiesz się także zasad interpunkcji w języku angielskim ponieważ są one inne niż w języku polskim. Dzięki temu każdy tekst jaki napiszesz będzie gramatycznie poprawny i bardziej wyrafinowany.

Skuteczna komunikacja podczas spotkań

W trakcie tego kursu nauczysz się jak skutecznie komunikować się podczas negocjacji, prezentacji i spotkań. Dowiesz się co możesz powiedzieć swoim kontrahentom gdy negocjacje będą w martwym punkcie, jakich słów użyć aby wypracować kompromis, jak iść na ustępstwa i co mówić podczas podpisywania kontaktu. W tym szkoleniu poznasz także jak prowadzić spotkanie, jak zgodzić się z kimś lub grzecznie nie zgodzić i przedstawić swoje kontrargumenty tak aby wypaść profesjonalnie.

Nauka przy komputerze kursy online
Wymagania

Podstawowa lub średnio-zaawansowana znajomość angielskiego. Musisz czytać i rozumieć artykuły po angielsku oraz umieć prowadzić prostą rozmowę.

Koszyk