Kurs Gramatyki Angielskiej A1-B1

Kurs Gramatyki Angielskiej Poziom A1-A2

Kurs Gramatyki Angielskiej

Poziom A1-A2

3 oceny

Jeżeli jesteś osobą początkującą to niniejszy kurs gramatyki angielskiej na poziomie A1-A2 jest dla Ciebie. W tym szkoleniu omawiana jest gramatyka od podstaw. Dzięki tej wiedzy zaczniesz płynniej mówić oraz prawidłowo budować zdania, co pozwoli Ci wyróżnić się wśród innych początkujących. Będziesz bardziej pewny siebie podczas pisania i mówienia co sprawi że inni rozmówcy w języku angielskim chętniej Ciebie wysłuchają.

199 zł 60% zniżki

79 zł

Promocja ograniczona czasowo!

Czego się nauczysz

Poznasz podstawy gramatyki, aby móc budować poprawne zdania i uniknąć błędów popełnianych przez początkujących.
Będziesz umiał mówić i pisać proste zdania w czasie teraźniejszym, przeszłym i przyszłym.
Jak wypowiadać się o rzeczownikach policzalnych i niepoliczalnych, w liczbie pojedynczej i mnogiej.
Poznasz zasady dotyczące zaimków, przysłówków, spójników, czasowników modalnych i wielu innych.
Poznasz najczęściej używane słownictwo i wyrażenia angielskie. To sprawi że będziesz rozumiał co inni mówią po angielsku.
W każdym rozdziale będziesz miał dostęp do quizu, żeby przećwiczyć nowo nauczone zagadnienia i zasady gramatyczne.
Dzięki lepszej znajomości gramatyki będziesz mógł bez przeszkód i nieporozumień porozumiewać się z innymi.
Co obejmuje ten kurs
Dożywotni dostęp
3 godzin szkolenia
32 lekcji wideo
11 quizów
Dostęp na urządzeniach mobilnych
32 zasobów do pobrania
Certyfikat ukończenia
Instruktor: Marta Steczko
Aktualizacja: 09.12.2022

Lepsza komunikacja

Chcesz poznać podstawy angielskiego, aby umieć prowadzić proste rozmowy w tym języku?  Szukasz pracy w korporacji lub w firmie, gdzie język angielski jest używany na co dzień i chciałbyś odświeżyć swoja wiedzę? Pracujesz w firmie i chcesz skuteczniej komunikować się z współpracownikami? Uczysz się w szkole języka angielskiego? Jeśli tak to niniejszy kurs z gramatyki angielskiej jest bardzo dobrym wyborem.

Kurs gramatyki język angielski dla początkujących

Najważniejsze cechy języka

W kursie nauczysz się wszystkich najważniejszych zasad gramatycznych języka angielskiego, które są niezbędne, żeby mówić prawidłowo i płynnie po angielsku. Nauczysz się czasów teraźniejszych Present Simple, Present Continuous, przeszłych Past Simple, oraz przyszłych Future Simple. Aby Ci to ułatwić w kursie jest bardzo dużo przykładów, abyś wiedział jak poprawnie stosować te czasy. Dowiesz się jak budować zdania twierdzące, pytania i przeczenia. Najczęściej stosowanym czasem jest Present Simple i to właśnie tego czasu użyjesz, kiedy opowiadasz komuś gdzie pracujesz, lub czym zajmujesz się na codzień. Ten czas zastosujesz również, aby wyrazić swoje przyzwyczajenia, powszechne prawdy, powtarzające się czynności, i życzenia. Drugim najbardziej popularnym czasem w języku angielskim jest Past Simple. Tego czasu użyjesz kiedy mówisz o czynności zakończonej w przeszłości. W kursie dowiesz się również jak tworzyć czas przeszły dla czasowników regularnych oraz jak tworzyć ten czas dla nieregularnych rzeczowników. Na szkoleniu poznasz też czas Future Simple, który jest jednym z najprostszych czasów przyszłych. Znając ten czas będziesz umiał bez przeszkód mówić o przyszłości o swoich planach na przyszłość. Poznasz też różnice między will oraz be going to.

Czasowniki, rzeczowniki, przysłówki, przedimki…

W dalszych lekcjach poznasz czasowniki modalne takie jak np. czasownik can. Czasowniki modalne są ważne ponieważ znając je będziesz wiedział jak wyrażać możliwość, umiejętność oraz nakazy czy zakazy. Konstrukcja would like to jest niezwykle ważna, jest to tryb przypuszczający. Użyjesz go jeśli o coś prosisz lub pytasz. Szczególnie jeśli jest to osoba nieznajoma lub starsza od Ciebie. Następnie, poznasz tryb rozkazujący. Ten tryb jest Ci potrzebny w celu wydania polecenia, udzielenia rady, rozkazu czy poinformowania kogoś o czymś. Opanujesz części mowy takich jak np. przedimki (stosowanie a, an oraz the przed rzeczownikami). Angielskie przedimki sprawiają sen z oczu wielu osobom uczącym się języka angielskiego. W kursie są one omawiane szczegółowo, a dzięki przykładom zasady ich stosowania są łatwe do zapamiętania. Ponadto, unikniesz pułapki z rzeczownikami policzalnymi i niepoliczalnymi. Na przykład, dowiesz się, że słowo news (wiadomości) czy advice (rady) są rzeczownikami niepoliczalnymi. Nie mają one liczby mnogiej i nie stosujemy przed nimi a lub an. Znajomość tych zagadnień pozwoli Ci na prawidłowe wyrażenie się w rozmowie i pokazanie że Twój angielski jest na bardzo dobrym poziomie.

Pojęcia ilości, zaimki, przyimki…

Określniki ilości takie jak: many, much, a few, few, little, a little przydają się w codziennej komunikacji. Zobaczysz że jest duża różnica między tymi słowami. Poznasz zaimki osobowe i dzierżawcze, dowiesz się jak układać zdania w języku angielskim – czyli jaki jest poprawny szyk wyrazów w zdaniu. Nauczysz się konstrukcji there is, there are, oraz zaimków wskazujących takich jak this, that, these, those, tak abyś umiał wskazywać położenie osób i przedmiotów. Nauczysz się przyimków miejsca i czasu on, in oraz at, a także pozostałych przyimków: beside, next to, before, after, during czy while. Zobaczysz jak wygląda budowanie zdań z takimi przyimkami. Zasady stosowania przyimków są bardzo łatwe, ale nie zawsze odpowiadają one przyimkom w języku polskim. Na przykład, na ścianie powiemy po angielsku “on the wall”, ale na wsi to “in the village.” Dzięki kursowi Gramatyki Angielskiej dla Poczatkujących pokonasz barierę w komunikowaniu się w języku angielskim oraz będziesz brzmiał bardziej jak native speaker.

Przyjemna nauka

Nauka angielskiego może być prosta i przyjemniejsza. Jeśli wcześniej uczyłeś się gramatyki z książek i masz już dość tej formy nauki to niniejszy Kurs Gramatyki Angielskiej na poziomie A1-A2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Kurs video zawiera bardzo dużą ilość ilustracji, dzięki którym szybciej i łatwiej zapamiętasz nowo poznane słownictwo. Możesz się uczyć o każdej porze dnia, bezstresowo ze swojego domu lub innego dowolnego miejsca. Kursy online są bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich osób zapracowanych, którzy nie mają czasu na tradycyjne zajęcia w trybie stacjonarnym. Idealnie sprawdzą się także dla osób które chodzą do szkoły i chcą po powrocie do domu nauczyć się zasad gramatyki angielskiej.

Interaktywne quizy

Kolejnym atutem tego szkolenia jest możliwość sprawdzenia zdobytej wiedzy. To znaczy, że po każdej obejrzanej sekcji kursu, będziesz miał do zrobienia quizy, które pozwolą Ci powtórzyć przerobiony materiał. Quizy składają się z różnego rodzaju pytań: jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, uzupełniania luk, tłumaczenia zdań czy dopasowywania słów. Dzięki quizom twoja nauka będzie skuteczniejsza i efektywniejsza. Gdy rozwiążesz wszystkie quizy to otrzymasz certyfikat, który będzie potwierdzeniem że osiągnąłeś poziom A2 z gramatyki w języku angielskim!

Nauka gramatyki angielskiej dla początkujących
Wymagania

Kurs jest dla osób początkujących i nie ma żadnych wymagań.

Spis treści

Rozwiń wszystko
Czasy teraźniejsze
Części mowy
Czasy przeszłe
Czasowniki
Czasy przyszłe
Koszyk