O nas

Dowiedz się więcej o naszej działalności.

Kto założył Lingo Expert

Założycielem Lingo Expert jest Marta Steczko. Od dziecka pasjonowała się nauką języków obcych. Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie gdzie studiowała filologie angielską z językiem niemieckim, oraz zdobyła uprawnienia nauczycielskie. Posiada wieloletnie doświadczenie jako prywatny korepetytor. W swojej karierze pracowała kilka lat jako analityk w renomowanym banku, gdzie zajmowała się badaniem czy działania zagranicznych firm i klientów są zgodne z prawem. Praca ta wymagała biegłego posługiwania się językiem angielskim i niemieckim. Jej pasją są podróże do obcych krajów i poznawanie nowych kultur. Wolny czas poświęca na czytanie książek, bieganiu na wolnym powietrzu, oraz swoim dwóm córeczkom.

Pomagamy Innym Nauczyć Się Angielskiego

Lingo Expert powstało po to aby pomóc jak największej liczbie ludzi nauczyć się angielskiego. Jest to język bardzo ważny jeśli zależy nam na naszej karierze lub skutecznej komunikacji za granicą.

Marta Steczko
Założycielka
Podpis
Nasza wizja

Kim jesteśmy

Naszym celem jest pomóc polakom zdobyć umiejętność płynnego rozmawiania po angielsku

Znajomość języka angielskiego ma wiele zalet. W wielu firmach stanowiska gdzie język angielski jest wymagany są lepiej płatne niż te gdzie tego wymagania nie ma. Z angielskim większa ilość miejsc pracy stoi przed Tobą otworem. Ludzie którzy mówią płynniej i ładniej po angielsku mają większe szanse na awans, szczególnie w międzynarodowych korporacjach gdzie angielski jest głównym językiem.

Jeśli lubisz spędzać wakacje za granicą to angielski ułatwi Ci życie. Bez problemu zapytasz o wskazówki jak dojechać (gdyby nawigacja w telefonie zawiodła 😉 ), zamówisz swoje ulubione latte w pobliskiej kawiarni lub kupisz właściwe bilety na stacji metra.

Chcemy aby każdy polak kto się chce uczyć języka angielskiego miał taką możliwość. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze kursy były wysokiej jakości, spełniamy oczekiwania klientów oraz aby pomagały im osiągnąć wyznaczone cele w nauce.

Doświadczony Instruktor

Ucz się od osoby która ma wieloletnie doświadczenie w nauczaniu innych.

Ucz się w Swoim Tempie

Masz dożywotni dostęp do zakupionego kursu. Ucz się w takim tempie jakie Ci pasuje.

Zdobądź Certyfikat

Ukończ wszystkie testy i otrzymaj certyfikat który możesz wpisać do CV.

Koszyk